Homoseksuali “Hario Poterio” filmų aktorė: “Nesuprantu, kodėl tos pačios lyties poros taip trokšta susituokti”

74 m. aktorė Miriam Margoyles, puikiai žinoma už profesorės Diegavirtės vaidmenį “Hario Poterio” filmų serijoje,  gali pasigirti ir filmų įgarsinimo nuopelnais bei vaidmenimis kituose filmuose, tokiuose kaip “Nekaltybės amžius”. Tačiau šįkart ji kalba kur kas rimtesne tema ir teigia nesuprantanti, kodėl tos pačios lyties poros taip trokšta susituokti.

Naujausiam interviu “Observer” žurnalui Margoyles pasakojo: “Mes buvome sudariusios civilinę partnerystę, tačiau mintis apie tai, kad kažkas vadins mane “žmona”, verčia mane jaustis blogai. Nesuprantu, kodėl homoseksualūs žmonės taip nori susituokti.”

Nors Margoyles remia vaikų labdaras, tačiau ji teigia, kad nepakenčia vaikų: “Aš remiu vaikų labdaras, bet tiesiog nenorių jų aplink save, savo gyvenime. Tai nepateisinama, bet tai tiesa”.

Aktorė neužmiršta pagirti “Hario Poterio” knygų autorės J. K. Rowling ir paminėti, kad ji nuostabi moteris: “Man tiesiog patinka faktas, kad turtingiausia Britanijos moteris yra rašytoja – tokia nuostabi padėtis. “Haris Poteris” nepadarė manęs turtinga, tačiau man buvo puikiai mokama – buvo nepaprasta būti dalimi to, dėl ko kelios vaikų kartos žinos, kas aš esu,” – sakė ji.

Profesorė Diegavirtė
Taip pat Margoyles atskleidė, jog jos tėvai kartą privertė ją prisiekti Biblija, kad ji niekada nemiegos su moterimi. Vis dėlto, ji jau beveik penkis dešimtmečius gyvena kartu su partnere Heather Sutherland. Interviu su “Audioboom” aktorė atvirai šnekėjo apie savo patirtį augant bei išėjimą iš tėvų namų 1960 m.

Ji sakė: “Mano tėvai juokėsi iš homoseksualių žmonių ir tuo pačiu jų galėjo, jie neturėjo šiuolaikinio jausmo, kad žmonės gali būti tokiais, kokie jie yra. Aš neatskleidžiau savo homoseksualumo tėvams iki tol, kol man sukako 27 m. Mano mama buvo visiškai pasibaisėjusi ir pasišlykštėjusi… ir ji pasakė tai mano tėvui, nors aš jos prašiau to nedaryti. Mama jam atskleidė tai todėl, kad jie dalinosi viskuo, ir tada jie mūsų svetainėje formaliai privertė mane prisiekti Biblija, kad daugiau niekada nemiegosiu su moterimi. Labai rimtai, kadangi mano tėvas buvo daktaras, jis buvo apsišvietęs ir tolerantiškas žmogus, ypač jei kalba eidavo apie rasizmą. Bet apie homoseksualumą… niekada!”

Taip pat ji pridėjo: “Įdomu yra tai, kad aš priėmiau homoseksualumą su tokiu dideliu džiaugsmu ir malonumu, kaip ir kitus dalykus savo gyvenime. Man tai nėra problema ir aš esu labai laiminga. Noriu, kad ir kiti dėl to būtų laimingi.”

Apie savo partnerę ji sakė: “Mes esame kartu beveik 50 metų. Mes buvome laimingos, mylinčios ir besidžiaugiančios viena kita. Ir vis dar esame. Mano vienintelė baimė yra ta, kad ji mirs anksčiau už mane arba aš mirsiu pirmiau – ir vienas iš šių scenarijų kažkada nutiks, nebent mes sudarysime savižudybės sutartį. Bet nemanau, kad ji su tuo sutiks.”

Source :

Pinknews

Parašykite komentarą