“Haris Poteris ir prakeiktas vaikas” personažai

Jau kitą mėnesį Londono teatre bus pradėtas rodyti spektaklis “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas”, o mes su džiaugsmu dalinamės pagrindinių personažų nuotraukomis.

Haris, Džinė ir Albas

cursed-child-potterSpektaklyje Harį Poterį vaidins Jamie Parker, Džinę Poter – Poppy Miller, o Albą Severą Poterį – Sam Clemmett.  Paklausta apie Jamie Parker’io persikūnijimą, J. K. Rowling atsakė: “Jis tikras Haris. Jaučiu palengvėjimą į jį žiūrėdama – jis atrodo taip, kaip įsivaizdavau.”

cursed-child-harryKeista Harį Poterį matyti be įprastinės Hogvartso uniformos – Jamie Parker įkūnytas Haris dabar suaugęs, tad jo apranga atitinka amžių. “Mano personažas dirba Ministerijoje, todėl dėvi kostiumą. Haris – neeilinis žmogus, tad ir kostiumo jam reikia nepaprasto. Išbandėme daugybę įvairiausių kostiumų, tačiau dauguma jų nebuvo tinkami.” Spektaklio komanda norėjo, kad žiūrovai atpažintų personažus, vos tik jiems pasirodžius scenoje, todėl jų aprangos parinkimas buvo labai atsakingas darbas.

Paklaustas, kaip jaučiasi dėvėdamas žymiuosius Hario Poterio akinius ir turėdamas žaibo formos randą, Jamie Parker atsakė: “Tai legendinės detalės. Yra žmonių, kurie “Hario Poterio” pasaulyje gyveno visą savo gyvenimą. Dabar jie jau suaugę, grįžta į šį pasaulį ir jį išgyvena toliau, nuo tos vietos, kurią paliko. Aš esu vienas iš jų. Tam tikra prasme daugiau nieko nereikia – tik rando ir akinių, ir visi supras, ką vaidinu. Aš esu be galo laimingas ir su nekantrumu laukiu, kad galėčiau tai parodyti žmonėms.”

cursed-child-ginnyPoppy Miller džiaugėsi savo nauja Džinės išvaizda: “Turiu nuostabią Džinės šukuoseną – žvilgančius raudonus plaukus. Dėviu įmantrų rankų darbo megztinį. Man jis primena nykštukinę pūkutę.”

J. K. Rowling taip pat džiaugėsi matydama Popę Džinės vaidmenyje: “Manau, kad dauguma žmonių norėtų, kad Popės Džinė būtų jų mama. Ji maloni ir šauni – būtent tokia, kokią aš ją įsivaizdavau.”

cursed-child-albusPagaliau vėl matome Hogvartso uniformą. Sam Clemmett (Albas Poteris) mano, jog jo personažas uniformą paveldėjo iš savo vyresniojo brolio. “Šiuos drabužius Albas dėvi spektaklio pradžioje. Manau, kad jis juos gavo iš Džeimso – vyresniojo brolio, todėl norėjau, kad Albas jaustųsi nepatogiai.”

 J. K. Rowling visada mokėjo saugoti paslaptis, tad ir šį kartą daug nekomentavo, tik pasakė, kad geresnio aktoriaus nei Sam šiam personažui nėra.

Ronis, Hermiona ir Rouzė

cursed-child-weasleyNuotraukoje matome Hario geriausius draugus – Ronį Vizlį (Paul Thornley) ir Hermioną Įkyrėlę (Noma Dumezweni) bei jų dukrą Rouzę (Cherrelle Skeete).

“Pjesė prasideda praėjus 19 m. po Hogvartso mūšio”, sakė Paul. “Ronis vedė Hermioną Įkyrėlę ir jie dabar – Įkyrėlių-Vizlių šeima. Mūsų nuostabi dukra Rouzė Įkyrėlė-Vizli pradės lankyti Hogvartsą, tad akivaizdu, jog visiems tai svarbi diena.”

cursed-child-rose“Negaliu galvoti, kokia tai svarbi diena, kitaip nualpsiu,” sakė Cherrelle. “Apsivilkti uniformą, ruoštis į Hogvartsą ir matyti visus kitus, vilkinčius uniformas, buvo nuostabu. Kasdien laukiu to momento, kai galėsiu apsivilkti uniformą ir įlipti į Hogvartso Ekspresą.”

Cherrelle išdavė, kad Rouzė šiek tiek panaši į mamą: “Ji ambicinga, iš ko galima spręsti, kad jos mama – Hermiona. Manau, kad jos labai panašios, nes abi daug iš savęs reikalauja. Ji nori pasielgti teisingai.”

J. K. Rowling pritarė, kad Rouzė daug ko išmoko iš Hermionos: “Rouzė panaši į mamą, tik šiek tiek ramesnė ir paprastesnė. Ji gimė burtininkų šeimoje ir žino savo vietą pasaulyje. Cherrelle puikiai ją vaidina – valdingai, bet su didele meile.”

cursed-child-hermioneKalbėdama apie Hermioną, J. K. Rowling sakė: “Mačiau Nomą aktorių atrankoje, o kai John Tiffany (režisierius, – vert. past.) pasakė, kad pasirinks ją, netvėriau džiaugsmu. Ji – tobula Hermiona.”

Olivier apdovanojimo laimėtoja nepaprastai džiaugėsi apsivilkusi jai skirtus sceninius drabužius. Ji spinduliuoja pagarba vilkėdama tamsiai mėlyną kostiumą ir turėdama Hermionos lazdelę.

Noma sakė: “Kiekvieną kartą būdama žiūrovų salėje, atsisuku į žmones arba pasakau sau: “Aš esu šio spektaklio dalis.” Noriu tai sakyti daugybę kartų, kadangi didžiuojuosi, jog esu čia.”

cursed-child-ronPasak J. K. Rowling, Ronis vis dar toks pat Vizlis, kokį mes atsimename. Ji sakė: “Roniui dabar 37 m., bet jis mažai kuo skiriasi nuo paauglio Ronio. Na, nebent tuo, kad dabar jam labiau gelia pėdas. Paul’as labai linksmas ir tobulai tinka šiam vaidmeniui.”

Ištisus metus skundęsis dėl mamos megzamų megztinių, dabar jau panašu, kad Ronis Vizlis galiausiai prie jų priprato. “Norėjome, kad atrodytų, jog Roniui nesvarbu, ką jis dėvi rytais,” sakė Paul Thornley. “Norėjome rasti megztinį, kuris būtų jo mėgstamiausiu, kurį jis, mano nuomone, dažnai skalbtų. Ronis nori visuomet jaustis patogiai, avėti patogius batus, dėvėti patogų megztinį. Nemanau, kad jis iš tų, kurie daug laiko praleidžia parduotuvėse.”

Drakas ir Skorpijus

cursed-child-malfoyHario mokyklos laikų priešą Draką Smirdžių vaidina Alex Price, o jo sūnų Skorpijų – Anthony Boyle.

cursed-child-scorpiusKaip ir Albas Severas ir Rouzė, Skorpijus spektaklyje pasirodys su Hogvartso uniforma.

“Jis bus apsivilkęs oficialią Hogvartso uniformą dar prieš išvykstant į mokyklą ir prieš sudalyvaujant paskirstyme. Jis Smirdžius, todėl jo drabužiai turėtų būti labai brangūs, tačiau šiek tiek suvaržantys, kad jaustųsi nepatogiai.”

J. K. Rowling sakė, kad Skorpijus gali turėti pasisekimą tarp merginų: “Jaučiu, kad jam nebus sudėtinga sužavėti mergaites.”

cursed-child-dracoPaklaustas, kaip “prisijaukino” Drako personažą, Alex Price sakė, kad viską sužinojo iš scenarijaus. “Taip pat daug ko galima sužinoti iš iš knygų. Galėtume nerimauti dėl vaidmens, bet mūsų pagrindinė užduotis – įkūnyti pjesės ir J. K. Rowling personažus kaip įmanoma geriau.”

Aktorius taip pat pasidalino mintimis, kaip jaučiasi būdamas tokio didelio spektaklio dalimi: “Esame atsiriboję nuo išorinio pasaulio, tuo pasirūpino spektaklio prodiuseriai. Veiksmas dar tik pamažu prasideda. Pradžia bauginanti, šiek tiek baisu, bet tuo pačiu ir įdomu. Jack Thorne (scenaristas, – vert. past.) – talentingas rašytojas, parašė nuostabią istoriją, vykstančią praėjus 19 m. nuo knygose aprašytų įvykių.”

Parašykite komentarą