„Hario Poterio“ aktoriai pirmą kartą apsilankė Skersiniame skersgatvyje

James ir Oliver Phelps kartu su Bonnie Wright apsilankė Skersiniame Skersgatvyje. Specialią ekskursiją jiems pravedė „Universal Creative“ vyresnysis viceprezidentas Thierry Coup ir „Hario Poterio“ filmų bei teminio parko “The Wizarding World of Harry Potter” meno vadovas Alan Gilmore.

Buvo nuostabu matyti aktorių nuostabą praėjus pro plytų sieną ir patekus į Skersinį skersgatvį. Nepaisant to, kad jie užaugo apsupti filmų magijos, buvo akivaizdu, kad jie neteko žado.„Buvau priblokšta, pamačiusi Skersinį skersgatvį,“ – sakė Bonnie. „Dėmesys detalėms pranoksta lūkesčius.“

Thierry ir Alanas parodė savo mėgstamiausias skersgatvio vietas, tarp jų ir Gringotsą bei „Magiškąsias Vizlių šunybes“.

Nenorėdami palikti fanų be nieko, trijulė Universal Orlando Instagram puslapyje paskelbė kelias asmenukes (angl. selfie) pažymėdami jas hashtag’u #HPCastTakeover.

Aktoriai laiką leido ne tik apžiūrinėdami skersgatvį, bet ir degustavo Kiauro katilo maistą ir Floriano Forteskju ledus. Nepaisant to, kad trijulė su malonumu ragavo pasukų punšo ledus, nei vienas negalėjo nuspręsti, koks Kiauro katilo užkandis buvo skaniausias.

„Man labiausiai patikęs maistas Kiaurame katile… ar galiu sakyti, kad visi?“, paklausė Džeimsas.

Visiems dalyvavusiems buvo smagu klausyti palyginimų tarp to, kaip viskas atrodė filmavimo aikštelėje, ir pasivaikščiojimo Skersiniame skersgatvyje dabar.

„Jis [Skersinis skersgatvis] daug tikresnis ir įspūdingesnis, negu buvo filmavimo aikštelėje… Tai yra tas pats, ką mes turėjome, tačiau dar įspūdingiau,“ sakė Bonnie.

Patvirtindamas skersgatvio autentiškumą, Oliveris sakė: „Parko lankytojai, ypač tikrieji „Hario Poterio“ fanai, neabejotinai bus sužavėti.“

Parašykite komentarą