Filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos – 2 dalis“ premjera Londone

Visai neseniai Londone baigėsi įspūdingas, kelias valandas trukęs renginys, skirtas paskutinio „Hario Poterio“ filmo premjerai. Nuotraukas iš renginio galite pažiūrėti čia.

Į Trafalgaro aikštę, kurioje fanai renginio laukė jau kelias dienas, vienas po kito rinkosi aktoriai, vaidinę „Hario Poterio“ filmuose. Pirmasis pasirodė Rupert Grint (Ronis Vizlis,) po jo sekė Tom Felton (Drakas Smirdžius), Michael Gambon (Albas Dumbldoras), Jason Issacs (Liucijus Smirdžius) , Emma Watson (Hermiona Įkyrėlė) ir kiti aktoriai. Paskutiniai pasirodė Daniel Radcliffe (Haris Poteris) ir „Hario Poterio“ sagos autorė Joanne Kathleen Rowling. Arčiausiai stovėję fanai turėjo galimybę pasisveikinti ar net pabendrauti su aktoriais, nusifotografuoti su jais ir gauti autografus. Galiausiai pagrindinių aktorių trijulė, J. K. Rowling ir kūrybinės grupės nariai (režisierius, scenaristas ir kiti) tarė pabaigos žodį, padėkojo visiems, tame tarpe ir fanams, už paramą visus 10 metų.

Pačioje pabaigoje J. K. Rowling pasakė: „Hogwarts will always be there to welcome you home“ (liet. „Hogvartsas visada bus čia ir sveikins sugrįžus namo“), o tai viską ir pasako. Aštuoni filmai sukurti ir pristatyti, tačiau „Haris Poteris“ ir Hogvartsas visada liks su mumis. Mūsų širdyse.

 Ištraukos iš premjeros

 Visa premjera

 

Parašykite komentarą