Daniel Radcliffe susirūpino dėl galimos aštuntos „Hario Poterio“ sagos dalies

„Hario Poterio“ žvaigždė Daniel Radcliffe taip susirūpino, išgirdęs, kad J.K. Rowling planuoja naują knygą apie berniuką burtininką, jog parašė autorei, prašydamas užrakinti spausdinimo mašinėlę.
Jaunasis britas aiškiai parodė, kad nebenori Poterio akinių ir neregimojo apsiausto po aštuonių filmų apie literatūros herojų ir jo draugus.
Taigi, išgirdęs apie Rowling planus parašyti dar vieną knygą, jis paprašė patikslinti.
Radcliffe sakė celebuzz.com: „Aš buvau susirūpinęs! Nusiunčiau jai trumpąją žinutę. Parašiau: „Klausyk, tai tiesa? Rašai dar vieną knygą?“
„Ji atrašė, kad jai taip patiko mano pasirodymas septintame filme, jog, atlygindama už tai, pažadėjo daugiau niekada nerašyti knygos apie Harį“.
Šiuo metu pasirodantis Brodvėjaus miuzikle „How to Succeed in Business Without Really Trying“ („Kaip pasiekti sėkmę versle iš tikrųjų nesistengiant“), Radcliffe pripažįsta, kad Haris Poteris dabar gerokai nutolęs nuo jo minčių, tačiau jis ruošiasi paskutiniam priminimui, kol galės galutinai atsisveikinti su berniuku burtininku.
Jis priduria: „Po kelių mėnesių turėsiu persijungti ir grįžti į Poterio režimą kelioms dienoms (pristatyti paskutinio filmo), bet šiuo metu nėra laiko nostalgijai“.
Išvertė: Lurida Revendž
Šaltinis: www.starpulse.com

Parašykite komentarą