Chris Columbus nori režisuoti dar vieną filmą apie Harį Poterį

Dviejų pirmų “Hario Poterio” filmų režisierius galvoja, kad yra daug daugiau istorijų apie Harį, Hermioną ir Ronį, kurias galima pasakoti  filmo pavidalu ir nori tai padaryti.

Chris Columbus užsuko į “Entertainment weekly” radiją pristatyti savo naują filmą “Pikseliai”, tačiau buvo atviras ir pašnekesiams apie savo laikus “Hogvartse”. Jis pasakojo, kad norėjo režisuoti visas “Hario Poterio” dalis, bet atsisakė, nes bijojo, kad tai jį atskirs nuo šeimos per ilgam laiko tarpui.

Kad ir kaip bebūtų, Columbus teigė, kad iš tikrųjų norėtų režisuoti kitą “Hario Poterio” filmą ir tai nebūtų “Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti” dalis. Jis nori parodyti Hario, Hermionos ir Ronio trejetuką ir tiki, kad yra puiki galimybė tai padaryti.

Su malonumu norėčiau grįžti ir surežisuoti dar vieną filmą. Ne “Fantastinius gyvūnus”, kurie be abejonės bus nuostabūs, o kitą filmą su šiais trim veikėjais – Hariu, Hermiona ir Roniu. Aš tiesiog sužavėtas tuo, kas jiems nutiko paskutinio filmo pabaigoje, kaip jie parodė įvykius po aštuoniolikos metų. Dar yra aštuoniolika metų nuostabioms “Hario Poterio” istorijoms.

Svarbu, ar Kolumbas užsiminė apie savo norą “Hario Poterio” autorei – J. K. Rowling?

Aš neturiu tiek daug drąsos, kad galėčiau tai pasakyti, nes jai jaučiu labai didelę pagarbą. Ji turėtų daryti tai, ką ji nori daryti. Vis dėlto iš tikrųjų norėčiau sužinoti, ką ji galvoja apie tuos praleistus metus.

O ką manote jūs? Ar norėtumėte pamatyti daugiau “Hario Poterio” filmų, kurie užpildytų beveik dvidešimties metų tarpą? Ir, jūsų nuomone, kas šiuos filmus turėtų režisuoti? Pagalvokite apie tai klausydami pokalbio radijuje ištraukos ir atsakykite komentaruose.

4 komentarai

  1. Taip labai norėčiau pamatyti daugiau ,,Hario Poterio” filmų, nes šie filmai mane užbūrė ir vis dar negaliu atsitraukti nuo jų. Jeigu mano nuomone kas turėtų režisuoti šiuos filmus tai tik Chris Columbus.
    Nors ir labai vėlai prabilau, bet tikiuosi, kad ne per daug vėlai.

  2. It is very much like to see more ”Harry Potter” films because these films have magical me and i still can not move away from them.
    I think if anything should direct these films is Chris Columbus. Although very late get, but i hope not too later.

  3. Taip! Turėtų atsirasti nauji Hario filmai. Tai tikriausiai pats geriausias visų laikų sukurtas filmas. Režisierius nesvarbus, svarbiausia kad norėtų vaidinti aktoriai.

Parašykite komentarą