Atskleista daugiau detalių apie dainininkę Selestiną Vorbek

Šiandien mes sužinosime daugiau apie  mėgstamiausią ponios Vizli džiazo dainininkę Selestiną Vorbek, kuri šiuo metu atlieka pasirodymus “Hario Poterio” teminiame parke, Floridoje.

Pirmadienio rytą Pottermore tinklalapyje Rowling paskelbė populiarios raganų dainininkės biografiją, taip pasidalindama pirmą kartą įrašyta Selestinos daina.

“Selestina yra viena iš mano mėgstamiausių „antraeilių“ veikėjų visoje “Hario Poterio” istorijoje. Ji buvo magiškojo pasaulio dalis nuo pat pradžių – pasirodydavo trumpuose „Magijos žinių“ egzemplioriuose, kuriuos rašiau vienam nariui iš trumpam pasirodžiusio fanų klubo, kuriam vadovavo mano Jungtinės Karalystės leidėjai Bloomsbury. Nepaisant to, kad knygose neturėjome progos  užmesti akį į Selestiną iš arčiau, aš visada įsivaizdavau ją panašios išvaizdos, stiliaus į Shirley Bassey. Jos vardą aš „pavogiau“ iš savo draugės, su kuria dirbau “Amnesty International’s” būstinėje prieš daugelį metų. “Selestina” tiesiog maldavo būti prilipdyta prie spalvingosios raganos.” – J. K. Rowling rašė savo savo tinklapyje.

Taip pat J.K. Rowling užsiminė, kad šiandien, rugpjūčio 28 dieną, yra Selestinos gimtadienis.

Apsilankius Pottermore tinklalapyje galima išklausyti teminio parko „Tu pavogei mano katilą, bet tu negali pavogti mano širdies“ versijos, daugiau paskaityti apie Selestiną. Nors Rowling ir neparašė dainos žodžių, tačiau ji sugalvojo pavadinimą kuriuo remiantis ir buvo sukurta daina.

Taip pat dainos galite pasiklausyti ir čia:

Source :

hypable

Parašykite komentarą