Ar Daniel Radcliffe sugrįš į Hario Poterio vaidmenį?

Visų mėgstamiausias burtininkas Daniel Radcliffe galbūt dar galutinai neatsuka nugaros burtininkų pasauliui.

Jis užsiminė apie galimą sugrįžimą į Hario Poterio vaidmenį ant scenos arba didžiuosiuose ekranuose.

Kol “suaugęs” Poteris (įkūnytas aktoriaus Jamie Parker) Londono “West End” teatre vaidina J. K. Rowling parašytoje pjesėje “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas“, Radcliffe kol kas dar galutinai neuždaro durų galimybei sugrįžti į vaidmenį, kuris pavertė jį garsiu.

Interviu, duotam interneto svetainei Radiotimes.com, jis teigė:

“Tai priklausytų nuo scenarijaus. Aplinkybės turėtų būti neįtikėtinos. Bet aš įsitikines, jog Harrisonas Fordas tą patį sakė apie Han Solo, veikėjo iš “Žvaigždžių karų” filmų, vaidmenį ir pažiūrėkit, kuo tai baigėsi. Šiuo metu aš sakyčiau ne, bet palieku sau galimybę ateityje apsigalvoti.”

Vis dėlto ir dabar Radcliffe per toli nenutolsta nuo magijos. Jo paskutinysis vaidmuo filme “Apgaulės meistrai 2” yra 2013-ųjų metų filmo apie grupę iliuzionistų tęsinys. Danielis teigė pats nepastebėjęs panašumų tarp šio ir Hario Poterio vaidmenų, kol jam kažkas to nepasakė.

Jis pridūrė: “Man sakė, aš vėl sulauksiu daugybės klausimų, susijusių su magija, o aš pamaniau: velnias… manau, kad sulauksiu…” Jei žmonės norės surasti panašumų tarp šių dviejų vaidmenų, jie tą ir padarys. Turbūt turėčiau labiau atkreipti į tai dėmesį, bet man vaidmuo filme “Apgaulės meistrai 2” buvo naujo pobūdžio. Aš filme dar niekada nevaidinau tokio vaidmens ir negalvojau apie jo galimą sąryšį su magija.

Nors jis ir dabar prisiliečia prie skirtingų magiškų veikėjų, galimybė sugrįžti ir pakartoti šįkart jau suaugusiojo Poterio vaidmenį vis dar išlieka. Galima tik tikėtis, jog taip ir įvyks.

Kartu su Lizzy Caplan, kuri pakeitė Isla Fisher, Radcliffe prisijungė prie Jesse Eisenberg, Dave Franco ir Woody Harrelson – aktorių, vaidinusių pirmojoje filmo dalyje.

“Apgaulės meistruose” Radcliffe įkūnijamas veikėjas Walter siekia atkeršyti už savo tėvą, kurį pirmajame filme apiplėšė iliuzionistų grupuotė.

Dėl savo vaidmens Radcliffe turėjo išmokti mėtyti kortas ir tam praleistos valandos vedė jo merginą Erin Darke iš proto.

Nepaisant laiko, prabėgusio nuo Radcliffe išvykimo iš Hogvartso, jis pripažįsta, kad tokiose vietose kaip Japonija ar Meksikas jam vis dar sunku pasivaikščioti.

“Taip yra ypač dabar, nes, kai aš buvau jaunesnis, vienas aš niekur neidavau. Taip pat ir filmų fanai buvo jaunesni ir praleisdavo laiką namuose su savo tėvais. O dabar mums visiems virš 20 metų ir su tais žmonėmis, kurie buvo dideli Poterio fanai, dabar yra daug didesnė tikimybė  sutikti negu tuomet, kai buvau paauglys.”

“Apgaulės meistrai 2” Lietuvos kino teatruose pasirodė birželio 10 dieną.

Parašykite komentarą