Alison Sudol kalba apie Kvynės ypatingasias galias

Artėjant jau lapkritį pasirodysiančio filmo “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” premjerai, mes apie jį sužinome vis daugiau detalių.

Neseniai sužinojome, kad Kvynė Goldstein, kurios vaidmenį atlieka Alison Sudol, turi tokių magiškų sugebėjimų, kokių mums dar neteko matyti. Jau buvo atskleista, jog ji yra įvaldžiusi legilimantiją, bet panašu, kad jos galios skiriasi lyginant su tomis, kurios mums buvo apibūdintos “Hario Poterio” knygų serijoje.

Sudol teigimu, Kvynė yra visiškai magiškai empatiška. Ji sugeba perskaityti pačius žmones, o ne vien jų mintis. Kvynė gali perskaityti žmogaus istoriją, gali pamatyti jo siekius. Taigi, nors magiją ji geba atlikti savo lazdele, nemažai magijos yra jos pačios viduje. Dėl to Kvynė yra kitokio tipo burtininkė ar ragana. Ji yra nepaprastai linksma, žaisminga, džiaugsminga, laisvos sielos, maloni ir išmintinga bei taip pat turi tarsi savotiško ramumo. Ji visada prisitaiko prie žmonių, todėl tai yra veikėja, kurią gana įdomu vaidinti – ji labai nuotaikinga ir gyvybinga, bet kartu ir labai susikoncentravusi į save bei sąmoninga.

Be to, tikėtina, jog 2018 m. rudenį pasirodysiančiame “Fantastinių gyvūnų” tęsinyje galėsime išvysti jauną Albą Dumbldorą.

Režisierius David Yates patvirtino, kad veikėjas, pažįstamas iš “Hario Poterio” serijos, sugrįš “Fantastiniuose gyvūnuose”.

Yates pasidalino, jog kai kurie veikėjai, kuriuos mes mylime ir žinome iš ankstesnių filmų, yra paminėti, bet apie juos yra kalbama labai nedaug. Kitame filme, antrojoje dalyje, mes turėsime progos reikšmingai susitikti su vienu iš jų. Jis daug jaunesnis negu buvo iki šiol, bet jis grįžta.

Kadangi Dumbldoras yra minimas filmo anonse, mes galime manyti, kad tai būtent tas veikėjas.

Source :

Parašykite komentarą