5 knygos, kurios įtakojo Daniel Radcliffe gyvenimą

Populiariam projektui You Are What You Read (Esi tai, ką skaitai) “Hario Poterio” žvaigždė Daniel Radcliffe pateikė penkių knygų, kurios padarė jam didžiausią įspūdį ir įtaką, sąrašą. Minimame projekte kiekvienas norintis gali pateikti savo mylimiausių knygų sąrašą.

  1. Ernestas Hemingvėjus – “Senis ir jūra”: Tai tikriausiai pirma klasikinė knyga, kurią perskaičiau. Tada supratau, kad kai kurios knygos vadinamos “klasika” ne be priežasties ir kad jos nėra labai sunkiai skaitomos.
  2.  Emilis Zola – “Žerminalis”: “Žerminalis” buvo pirmoji ilgesnė ir labiau europietiška knyga, kurią skaičiau. Pamenu, perskaičiau ją per maždaug penkias dienas. Tai ilga knyga, o aš skaitau lėtai, tačiau tuo metu nedariau nieko daugiau.
  3. Hunter S. Thompson – “Baimė ir neapykanta Las Vegase”: Šią knygą draugas man padovanojo penkiolikto gimtadienio proga. Tai smagiausa knyga, kokią tik man yra tekę skaityti. Ji nuostabi ir puikiai pavaizdavo aprašytą laikotarpį.
  4. Michail Bulgakov – “Meistras ir Margarita”: Tai mano pati mėgstamiausia knyga. Tai nuostabi istorija apie atleidimą, gyvenimą ir istoriją. Vos baigęs skaityti beveik iš karto vėl pradėjau.
  5. J. K. Rowling – “Haris Poteris ir Išminties Akmuo”: Kalbant apie penkias knygas, kurios labiausiai įtakojo mano gyvenimą, būtų storžieviška nepaminėti “Hario Poterio ir Išminties Akmens”. Juk už viską, ką turiu ir dar turėsiu, turiu būti dėkingas jai.

Parašykite komentarą